Data wydarzenia:

Konkurs filmowy Jedna Rolka

Forum Kultury Audiowizualnej zaprasza na przegląd filmów studenckich Jedna Rolka!

Jedna Rolka to konkurs filmowy przeznaczony dla studentów lub absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Celem tego wydarzenia jest promocja młodych twórców filmowych nieposiadających profesjonalnego wykształcenia filmowego oraz aktywizacja studenckiego środowiska filmowego.

W konkursie mogą brać udział prace nie dłuższe niż 11 minut, czyli dokładnie tyle ile trwa materiał puszczony z jednej rolki filmowej. Do wygrania liczne nagrody rzeczowe oraz zapewnienie udziału zwycięskiego filmu w 65. Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych OKFA w Koninie.

Filmy konkursowe (w formie linku do pobrania) wraz z wypełnionym formularzem konkursowym należy przesłać na adres forumkulturyaudiowizualnej@gmail.com! Zgłoszenie należy przesłać najpóźniej do 23:59 w dniu 31 marca 2019 roku!

Formularz zgłoszeniowy

Zwieńczeniem przeglądu będzie oficjalna gala, która odbędzie się 8 kwietnia 2019 roku w Kino Pałacowe - w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. W tym dniu będzie można obejrzeć filmy, które zakwalifikowały się do ścisłej czołówki konkursu. A co najważniejsze tego dnia poznamy laureata przeglądu! Zapraszamy na oficjalne wydarzenie na facebooku - JEDNA ROLKA 2019 | Gala finałowa przeglądu filmów studenckich!

Regulamin wydarzenia dostępny na naszej stronie - Forum Kultury Audiowizualnej!