Konkurs "Idea miejsca spotkań dla osiedla Rataje na Łacinie"

Zachęcamy do wzięcia udziału w  konkursie na stworzenie koncepcji miejsca spotkań na Łacinie dla społeczności osiedla Rataje w Poznaniu.

Konkurs organizuje Miasto Poznań pod patronatem honorowym Rady Miasta Poznania we współpracy z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetem Artystycznym im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Parafią Łacina pod wezwaniem Imienia Jezus.

Do udziału zaproszeni są studenci naszej uczelni, a także studenci Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Politechniki Poznańskiej.

Stworzone w wyniku konkursu koncepcje miejsca spotkań dla społeczności z dzielnicy Rataje na Łacinie staną się podstawą dla późniejszego lub późniejszych projektów realizacyjnych zgodnych ze współczesnymi trendami projektowania przestrzeni publicznych z dużym udziałem zieleni i powierzchni przepuszczalnych.

Ostateczny termin składania zgłoszeń udziału w konkursie 29 marca 2024 r.

Termin składania prac konkursowych 29 maja 2024 r.

Ogłoszenie wyników konkursu 14 czerwca 2024 r.

Wszystkie dokumenty w tym regulamin dostępne są na stronie organizatora.