Konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską poświęconą tematyce migracyjnej

Centrum Badań Migracyjnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza osoby studiujące oraz absolwentów i absolwentki poznańskich uczelni do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą pracę licencjacką i najlepszą pracę magisterską poświęconą tematyce migracyjnej.

W konkursie udział wziąć mogą autorzy i autorki prac licencjackich i magisterskich obronionych na poznańskich uczelniach, na wszystkich kierunkach studiów, w 2021 roku, których głównym tematem są zagadnienia migracyjne.

W konkursie przyznane zostaną dwie nagrody:

• za najlepszą pracę licencjacką (1000 PLN),
  • za najlepszą pracę magisterską (2000 PLN).

Nabór zgłoszeń trwa do 31 marca 2022 r., a wszystkie szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Centrum Badań Migracyjnych UAM:

Dowiedz się więcej!