Konkurs Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”. Głosuj na UAM!

Do 12 listopada trwa głosowanie w Konkursie Nagród Środowiska Studenckiego „Pro Juvenes”. Wśród nominowanych znalazły się projekty, inicjatywy oraz organizacje z UAM.

Nagrody „Pro Juvenes” to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi.

W tym roku UAM powalczy o nagrody w następujących kategoriach:

• w kategorii Najlepsze Juwenalia: Juwenalia Poznań,
  • w kategorii Studia bez barier! – Studencka inicjatywa dla osób z niepełnosprawnościami: Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Ad Astra UAM,
  • w kategorii Studia na lepsze! – Studencka inicjatywa projakościowa: Ankietyzacja „Przyjazne Biuro Obsługi Studentów”,
  • w kategorii Media studenckie: Radio Meteor oraz Telewizja Studencka Flesz.

Głos można oddać jednorazowo do 12 listopada, wypełniając ankietę internetową:

Głosuj na UAM w plebiscycie „Pro Juvenes”!

Wyniki zostaną ogłoszone 25 listopada podczas uroczystej gali wręczenia nagród.