Letnia Szkoła Języka Angielskiego dla studentów z niepełnosprawnościami

Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami oraz Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra" serdecznie zapraszają studentów z niepełnosprawnościami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kolejną edycję Letniej Szkoły Języka Angielskiego z elementami żeglarstwa dla studentów z niepełnosprawnościami.

Wydarzenie odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Akademickiego AZS w Gdańsku w dniach od 30.07 do 8.08 2023 r. Koszt udziału studenta wynosi jedyne 300 zł!

Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich ze Studium Językowego UAM. W trakcie pobytu uczestnicy będą mogli żeglować na jachtach zatokowych oraz korzystać z dostępnej w AZS odnowy biologicznej i nowoczesnej sali wykładowej.

Ośrodek AZS jest dostępny i przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami.

W trakcie wyjazdu zapewniamy:

• zakwaterowanie (9 noclegów) w nowoczesnym Hotelu Galion;
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja);
  • możliwość korzystania z odnowy biologicznej i siłowni w ośrodku;
  • udział w zindywidualizowanych zajęciach z języka angielskiego w małych grupach;
  • możliwość żeglowania po Zatoce Gdańskiej z wykwalifikowanymi sternikami-instruktorami żeglarstwa z ośrodka;
  • zajęcia przybliżające tematykę żeglarską;
  • wycieczkę jachtem motorowym do centrum Gdańska;
  • ubezpieczenie NNW;
  • dodatkowe wycieczki m.in. Muzeum II Wojny Światowej, Europejskie Centrum Solidarności, teatr.

Opłata za udział nie obejmuje kosztów dojazdu.

Zgłoszenia: https://forms.office.com/e/nvtAG8Lq5c

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

Dominika Hoft
Biuro Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami