Data publikacji w serwisie:

Międzynarodowa Studencka Konferencja „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective.”

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Studenckiej Konferencji „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective.”, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2021 r. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu Uniwersytet Europejski EPICUR i przeprowadzone zostanie w całości w języku angielskim, w formie zdalnej.

Ostatnie półtora roku zmagań z koronawirusem postawiło sektor edukacji w obliczu konieczności przeniesienia pracy dydaktycznej do rzeczywistości wirtualnej oraz przeorganizowania dotychczasowych metod nauczania. Po upływie kilku semestrów pojawiła się potrzeba podsumowania dotychczasowych działań i ich skutków, której efektem jest Międzynarodowa Studencka Konferencja „Pros and cons of distance learning. An interdisciplinary perspective.”.

Wydarzenie ma posłużyć jako forum interdyscyplinarnej dyskusji o zaletach i wadach zdalnego nauczania oraz jego efektów i perspektywach na przyszłość.

Do udziału zaproszeni są wszyscy studenci z polskich i zagranicznych uniwersytetów, związani z różnymi dziedzinami nauki.

Link do spotkania (MS Teams)

Program konferencji

Organizatorzy: studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Wydział Fizyki, Międzyobszarowe Indywidualne Studia Humanistyczne i Społeczne, Liberal Art and Sciences)

Język konferencji: angielski

Limit czasowy przemówień: 12 min

Zapraszamy również do dołączenia do wydarzenia FB.