Data publikacji w serwisie:

„Mój Internet Przyszłości” – napisz, nakręć, narysuj i wygraj

Do 8 października możesz zgłosić swoją pracę w konkursie „Mój Internet Przyszłości”. Jest on organizowany w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. 78 000 złotych to pula nagród konkursu. Poznaj szczegóły.

Organizatorzy konkursu chcą, aby w pracach konkursowych zawarte były odpowiedzi na pytania:

  • Jak będzie wyglądał Internet przyszłości?
  • Czy będzie przyjaznym i bezpiecznym miejscem?
  • Czy jego rozwój przyczyni się do budowania więzi pomiędzy ludźmi czy powstawania kolejnych podziałów?

Dajcie znać, co myślicie na ten temat. Stwórzcie plakat, film lub esej i prześlijcie swoją pracę (lub prace) do 8 października. Konkurs jest adresowany do osób w wieku 18-28 lat.

Ważne, aby uczestnicy w swoich pracach zawarli własną wizję przyszłości cyfrowego świata – w jakim kierunku najprawdopodobniej będzie się rozwijał, jakie aspekty tego rozwoju - Waszym zdaniem - są najważniejsze.

Jak wziąć udział w konkursie? Oto szczegóły:

To naprawdę proste. Wystarczy wejść na stronę internetową konkursu i wybrać kategorię pracy, którą chcesz zgłosić. Tylko od Ciebie zależy, co to będzie – plakat, film czy esej. Kolejny krok to rejestracja i potwierdzenie swojego adresu e-mail unikalnym kodem, który dostaniesz. Następny krok - załącz swoją pracę do systemu i gotowe!

WAŻNE! Możesz zgłosić więcej niż jedną pracę! Pamiętaj, masz na to czas to 8 października.

Pula nagród to 78 000 złotych, nagroda główna to 8000 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 października.

Dołącz też do wydarzenia na Facebooku


Szczyt Cyfrowy w Polsce

Konkurs „Mój Internet Przyszłości” to inicjatywa organizowana w ramach tegorocznego Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. Wydarzenie odbędzie się już w grudniu (6-10 grudnia) w Katowicach (Międzynarodowe Centrum Kongresowe).

IGF2021 to najważniejsza międzynarodowa konferencja ostatnich lat, podczas której zapadną kluczowe decyzje w obszarze zarządzania Internetem i jego dalszego rozwoju. Głos zabiorą największe autorytety w dziedzinie transformacji cyfrowej, nowych technologii i zarządzania internetem. Udział w nim, za darmo, może wziąć każdy zainteresowany.

Podczas tegorocznego Szczytu Cyfrowego szczególne znaczenie będą miały doświadczenia i poglądy młodych użytkowników internetu. To właśnie dla nich sieć jest przecież naturalną przestrzenią do działania i miejscem, w które przenosi się coraz więcej aspektów ich codziennego życia.