Nowa strona internetowa DS Babilon

Zapraszamy do zapoznania się z nowo powstałą stroną internetową Domu Studenckiego Babilon.

DS Babilon to jeden z sześciu akademików UAM zlokalizowanych w Poznaniu. Mieści się przy ul. Dożynkowej 9B, tuż obok Parku Cytadela. Akademik dysponuje pokojami 1- i 2-osobowymi, a każdy z nich wyposażony jest w łóżko, szafę, regał, biurko/stół, szafkę nocną oraz lodówkę wraz z zabudową. Do dyspozycji studentów są również wspólne łazienki, toalety oraz kuchnie.

Aby otrzymać miejsce w DS Babilon, należy posiadać status studenta. Informacje na temat procesu wnioskowania o miejsce w akademiku UAM publikowane są co roku na stronie Domy Studenckie.

Na nowo powstałej stronie DS Babilon znaleźć można szczegółowe informacje dla mieszkańców, a także osób planujących zamieszkanie. W nowej witrynie pobierzesz niezbędne dokumenty, wnioski, regulaminy, sprawdzisz aktualny cennik oraz pozyskasz dane kontaktowe do pracowników DS. Wszystko to pod adresem: babilon.amu.edu.pl

Odwiedź stronę internetową DS Babilon!