Nowy spektakl Teatru Granda

W majowy weekend (20 i 21 maja) uniwersytecki Teatr Granda UAM zaprezentuje swój nowy spektakl pt. "Czarne Słońce".

Premiera odbędzie się 20 maja w Scena STA (w Studio Sztuki Teatralno-Aktorskiej) przy ul. Ratajczaka 19. Spektakl rozpocznie się o godzinie 19. Spektakl zostanie zagrany także 21 maja w tym samym miejscu i o tej samej porze.

Teatr GRANDA - przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - powstał z inicjatywy prof. UAM dr hab. Magdaleny Grendy oraz studenta Witolda Kobyłki.

Zakres podstawowych działań Teatru GRANDA obejmuje:

• Studio Aktorskie działające w O.T Maski (instruktor teatralny M. Grenda).
  • Kreacja artystyczna: praca nad spektaklami, projektami teatralnymi.
  • Działania performatywne: działania artystyczne będące wynikiem poszukiwań artystycznych badających granice pomiędzy teatrem, a życiem codziennym.
  • Czytanie performatywne: cykliczne spotkania prezentujące twórczość dramaturgiczną, autorstwa studentów Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.