Odwiedź targi pracy "Dni Kariery"

3 marca 2020 r. w godzinach od 9:00 do 16:00 zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie (hala nr 3) na targi pracy dla studentów "Dni Kariery". Targi organizowane są z inicjatywy organizacji studenckiej AIESEC i odbywają się pod patronatem UAM.

Wybierz jedną z wielu ścieżek do swojej wymarzonej kariery na targach pracy Dni Kariery®
Na naszych targach znajdziesz nie tylko pracę ale również staże oraz praktyki.

Razem z nami będziesz mieć okazję:

• spotkać się z pracodawcami i zdobyć informacje na temat rozwoju w ich firmach,
  • poznać obecnie kształtującą się sytuacje na rynku pracy,
  • dowiedzieć się jakie zawody obecnie są najbardziej poszukiwane oraz jakie kompetencje i umiejętności są wymagane,
  • skorzystać z porad naszych doradców (sprawdzenie CV, próbne rozmowy rekrutacyjne, wykonanie profesjonalnego zdjęcia),
  • wziąć udział w warsztatach i szkoleniach, które pomogą ci zwiększyć twoje kompetencje.

Pobierz darmowy bilet na dnikariery.pl i weź ze sobą CV.

Dołącz również do wydarzenia na facebooku!

Dni Kariery® to targi pracy tworzone przez studentów dla studentów. Od ponad 25 lat organizujemy tego typu wydarzenia, na których można zdobyć pracę, staż czy też praktyki.