Data publikacji w serwisie:

Ostatnie dni naboru do kolejnej edycji Stypendiów Santander

Jeszcze tylko kilka dni trwa nabór do kolejnej edycji Stypendiów Santander pod hasłem #LifeLongLearning. W tym roku projekty skierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale niektóre z nich także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Udział w tych projektach daje dodatkową możliwość zdobycia kompetencji oraz certyfikatów cenionych na rynku pracy. Zachęcamy do aplikowania i ciągłego rozwoju!

Obecnie trwa nabór na:

300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej.

Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack

5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.

Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-british-council

To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Studenci zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych jak i społecznych), w każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.

Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021

50 miejsc dla studentów i  absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

Aplikować można do 21 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021

To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne
dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online zostaną przybliżone zagadnienia z wiązane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Zapraszamy do aplikowania do 23 marca 2021 r.. godz. 23.00

Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021


W razie pytań prosimy o kontakt z p. Karoliną Nyl, menedżer Placówki Santander Universidades, tel: 887 842 395, e-mail: karolina.nyl@santander.pl