PomaGRAMY Bez Granic - 24-godzinny Livestream Charytatywny

Zapraszamy 1 sierpnia na całodobowy livestream charytatywny organizowany przez studenckie Radio Meteor UAM na rzecz organizacji Studenci UAM bez Granic. Każdy z Was może dołożyć cegiełkę do zbiórki, a jednocześnie spędzić 24 godziny w świecie gier!

Podczas transmisji będą zbierane fundusze na stowarzyszenie Studenci UAM bez Granic, które angażuje się w pomoc humanitarną w Kenii oraz na Madagaskarze, a przede wszystkim skupia się na edukowaniu dzieci z lokalnych społeczności.

Czekają na Was 24 godziny przepełnione grami wideo, ale również planszówkami i grami sportowo-towarzyskimi. Spodziewajcie się również specjalnej sesji RPG. Na streamie w jednym momencie śledzić będzie można relacje z trzech różnych stanowisk gamingowych. Bądźcie czujni!

Ekipa Radia Meteor podejmie się wielu challengy, które postawicie przed nimi Wy - widzowie.
Ponadto dla każdego członka redakcji przygotowano spersonalizowane wyzwanie, które możecie odblokować dokładając małą cegiełkę do zbiórki charytatywnej.

Dokładny plan wydarzenia oraz patronów wydarzenia pojawi się już niebawem.

Przyłącz się do akcji i pomagaj z domu!
Do zobaczenia na Meteor.exe i Radio Meteor!