Pomóż - jeden z nas potrzebuje Twojego wsparcia

Marek Suwezda to student UAM, który na codzień walczy z przeciwnościami losu. Teraz bardzo potrzebuje wsparcia od społeczności uniwersyteckiej.

Historia Marka Suwezdy to przykład codziennej walki o swoje marzenia, życie i normalność. Marek jest studentem Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM. To osoba niedowidząca, porusza się na wózku, choruje na raka.

Niestety Marek został także okradziony. Złodzieje wdarli się do jego mieszkania, kiedy był w domu i ukradli mu sprzęt komputerowy razem ze specjalnym oprogramowaniem, dzięki którym komunikuje się ze światem!

Razem możemy mu pomóc. Fundacja Jeden Uniwersytet zbiera środki na nowy sprzęt.

Wpłat „DLA MARKA” można dokonywać na konto Fundacji nr 38 1090 1476 0000 0001 2304 7406 w Santander Bank Polska oraz podczas wydarzeń koncertowych jubileuszu Uniwersytetu Poznańskiego!

Zachęcamy do pomocy!