Poszukiwani wolontariusze i wolontariuszki na Festiwal Universitas Cantat 2019

Międzynarodowy Festiwal Universitas Cantat 2019 poszukuje wolontariuszy i wolontariuszek w terminie 6-11.05.2019.

W tegorocznej edycji weźmie udział 8 chórów zagranicznych: z USA (Michigan i Illinois), Węgier, Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Serbii i Turcji, dlatego jest to świetna okazja do konwersacji językowych i nawiązywania osobistych relacji.

Poszukiwane są osoby, które będą przewodnikami zespołów i pomogą koordynować działania artystyczne Festiwalu. Szczególnie mile widziane są osoby mówiące w językach: - tureckim – 2-3, - węgierskim – 2-3, - niemieckim 2-3, - angielskim 2-3 - ukraińskim 2-3, - białoruskim 2-3.

Wolontariuszom i wolontariuszkom oferujemy posiłki podczas pracy na rzecz festiwalu i odpowiednie zaświadczenia wolontariackie.

Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z biurem festiwalu: festiwal@amu.edu.pl