Poznajcie influencera UAM – Marta Kałużna

Marta Kałużna to twórczyni popularnego w całym kraju fanpagu Kolejka do Dziekanatu. Marta jest studentką V roku pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pisze bloga, tworzy humorystyczne memy oraz słynny Horoskop Studencki. Dzięki swojej działalności sprawia, że studiowanie jest weselsze.

Już 23 lutego Marta przeprowadzi dla Was relację na naszym uczelnianym Instagramie.

Marta będzie również obecna na stoisku UAM podczas targów edukacyjnych w Poznaniu, które rozpoczynają się 1 marca. Będzie można porozmawiać i otrzymać pamiątkową naklejkę Kolejki.

Więcej o targach edukacyjnych, o tym gdzie się odbywają i jak tam trafić, znajdziecie w dedykowanej zakładce.

Zapraszamy do śledzenia relacji na naszym Instagramie i zapoznania się z działalnością Marty Kałużnej:

Współpraca w ramach akcji Influencerzy UAM.