Rozdanie nagród dla zwycięzców akcji „Liczymy Ankiety”

22 października w Gabinecie Rektora UAM odbyło się uroczyste nagrodzenie wydziałów, które zwyciężyły w akcji „Liczymy Ankiety”, prowadzonej w ramach 9 edycji Badania Jakości Kształcenia 2017/2018.

Symboliczne czeki na kwotę 3 tys. zł odebrali przedstawiciele Wydziału Teologicznego, Wydziału Matematyki i Informatyki, Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Studiów Edukacyjnych. W tym roku dodatkową nagrodę z rąk Pani Prorektor ds. kształcenia, prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk odebrali również przedstawiciele Wydziału Biologii, który zajął drugie miejsce w swojej kategorii. Czek na kwotę 2 tys. zł  jest dowodem uznania dla studentów Wydziału Biologii, którzy z wielkim zaangażowaniem promowali akcję i przegrali z Wydziałem Teologicznym o jedną ankietę.

Nagrody mogą zostać spożytkowane po uzgodnieniach dziekanów z wydziałowymi Radami Samorządu Studentów na dowolny cel służący społeczności studenckiej.