Rozstrzygnięcie konkursu projakościowego Prorektora UAM ds. kształcenia na studenckie inicjatywy podnoszące jakość kształcenia

I edycja konkursu projakościowego prorektora ds. kształcenia nie posiadała tematu przewodniego, tym samym wydziałowe społeczności studenckie otrzymały swobodę w zgłaszaniu swoich propozycji na najbardziej potrzebne, z punktu widzenia studentów, inicjatywy związane z podnoszeniem jakości kształcenia. Na konkurs wpłynęło łącznie 5 projektów.

Laureatami konkursu zostali:

• Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, projekt pt. „Student odbiorca i kreator kształcenia”
  • Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Historycznego, projekt pt. „Dyskryminacja na uczelni – mit czy fakt?”
  • Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Matematyki i Informatyki, projekt pt. „WMI Speakers”

Komisja konkursowa podjęła decyzję, że ostateczna wysokość nagród nie może przekroczyć 7000zł na projekt i jest uzależniona od przedłożonego w terminie 14 dni od daty ogłoszenia wyników szczegółowego kosztorysu.

Nagrodzone projekty będą realizowane do końca roku akademickiego 2018/2019.

Laureatom konkursu serdecznie gratuluję!

Beata Mikołajczyk

prorektor ds. kształcenia

Nazwa Data
Plik umieścił(a)