Nie bój się sztuki! Student UAM twórcą! Zdobywcą I Nagrody Rektora UAM oraz atrakcyjnych nagród fundatorów! Prof. UAM dr hab. Lidia Suchanek Laboratorium Edukacji Artystycznej WSE, zaprasza wszystkich studentów UAM do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu artystycznym, którego celem jest wspieranie twórczości plastycznej studentów oraz popularyzacja edukacji artystycznej i jej wartości na forum akademickim.

Rusza IV Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM im. Piotra Wójciaka z cyklu "Studenckie impresje" 2020 wydarzenie artystyczne pod Patronatem JM Rektora UAM  prof. dr hab. Andrzeja Lesickiego oraz Dziekanów, Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa.

Prace można zgłaszać do 30 czerwca 2020 r.

Zobacz Regulamin Konkursu

Pobierz formularz uczestnictwa