Seminarium sieciujące dot. kompenecji przyszłości na rynku pracy oraz organizacji staży

8 czerwca br. w Sali Senatu Collegium Minus, a także w formie online, odbędzie się spotkanie dotyczące kompetencji przyszłości na rynku pracy oraz skutecznej organizacji i wdrażania zdalnych i hybrydowych praktyk zawodowych dla studentów. Wydarzenie organizowane jest w ramach międzynarodowego projektu EPIDI.

Na spotkaniu, będącym także doskonałą okazją do poznawania się i sieciowania, uczestnicy wraz z ekspertami zastanowią się nad kluczowymi kompetencjami przyszłości na rynku pracy. Zaprezentowany zostanie Podręcznik Dobrych Praktyk – wirtualne i hybrydowe staże zawodowe studentów – wypracowany we współpracy także z parterami spoza uczelni.

W wydarzeniu wezmą udział m.in.:

• prof. dr hab. Małgorzata Rosalska, UAM, ekspertka ds. doradztwa zawodowego i planowania kariery,
  • Anna Wróblewska, METAPHOR, ekspertka w dziedzinie projektowania i tworzenia innowacji,
  • Anna Schmidt-Fiedler, UAM, koordynatorka projektu EPIDI & inicjatyw społecznych.

Aby wziąć udział w seminarium, wypełnij formularz rejestracyjny. Możesz również dołączyć w formie online, za pośrednictwem platformy MS Team: Link do spotkania.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do studentów, jak i doradców zawodowych/ osób zajmujących się organizacją staży.

Zobacz program seminarium (plik PDF)