Sklep UAM – zobacz, jakie gadżety UAM możesz u nas kupić

Sklep UAM to miejsce, które powstało z myślą o studentach i absolwentach UAM oraz osobach darzących Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu sentymentem. Sklep internetowy ma uławiać nabycie artykułów promocyjnych uczelni. Dzięki jego funkcjonowaniu każdy może zostać nabywcą przedmiotów z logo uczelni.

Co można kupić w sklepie internetowym UAM?

Asortyment sklepu został podzielony na kilka kategorii, aby zakupy były intuicyjne i wygodne dla użytkownika. Wśród produktów znajdują się uczelniane gadżety do użytku własnego, ale wiele z nich sprawdzi się też jako upominek.

Jesteś studentem, dla którego niebawem rozpocznie się pierwszy lub kolejny rok akademicki? Doskonałym zakupem będzie ciepła bluza, która przyda się w chłodne poranki w drodze na uczelnię. Zimą doskonale sprawdzą się także wysokie skarpety, na których znajdziecie budynek Collegium Minus. Podczas długich nocy przed egzaminami warto zaopatrzyć się w kubek termiczny zapewniający dopływ świeżej aromatycznej kawy. Na salach wykładowych przyda się z kolei zestaw do notowania oraz teczka na ważne notatki czy inne dokumenty. Serca naszych studentów podbija też linia produktów z Adamem Mickiewiczem.

Szukasz pomysłu na upominek?

Jesteś absolwentem i chcesz, aby drobny gadżet przypominał Ci o Twojej uczelni? W ofercie sklepu internetowego UAM znajdziesz biżuterię, wizytownik czy pióro wieczne. Te przedmioty doskonale sprawdzą się również jako drobne upominki. Doskonałym pomysłem na prezent jest też zakładka do książki, która kilka dni temu trafiła do sprzedaży.

W sklepie UAM znajdziesz też praktyczne gazety jak bawełniana torba na zakupy, plecak trekkingowy czy parasol.

Bez względu na powód – zapraszamy do zakupów.

Odwiedź sklep internetowy UAM