Spotkanie autorskie z prof. Jorge L. Contrerasem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z prof. Jorge L. Contrerasem, autorem książki „The Genome Defense”, które odbędzie się 1 marca 2023 r. o godz. 11.00 w sali 3.1 w Collegium Iuridicum Novum, przy al. Niepodległości 53 w Poznaniu. Wydarzenie będzie również transmitowane na kanale YouTube Wydziału Prawa i Administracji UAM.

„The Genome Defense” to porywający dramat, rozgrywający się za kulisami sądu, ukazujący walkę genialnego zespołu prawników z korporacyjną chciwością i nadmiernym zasięgiem rządu o podstawowe prawo do kontrolowania naszych genów.

Jorge L. Contreras uznawany jest za światowy autorytet w dziedzinie prawa własności intelektualnej. Ukończył studia prawnicze na Harvardzie i wykłada własność intelektualną na Uniwersytecie Utah. Jest stypendystą prezydenckim i członkiem American Law Institute.