Data publikacji w serwisie:

Spotkanie online z Zespołem Poradni Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM

Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM serdecznie zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naszego Uniwersytetu na spotkanie online z Zespołem Poradni. Spotkanie odbędzie się 26 stycznia 2022 r. (środa) o godz. 9:00.

W obecnych czasach studiowanie i/lub praca w powiązaniu z innymi obowiązkami i sytuacjami społecznymi mogą stanowić stresujące wyzwanie. Nie musisz mierzyć się z tym samotnie. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jakich sytuacjach może być pomocna konsultacja z psychologiem oraz jakie usługi zarówno w sferze wsparcia, jak i rozwoju oferujemy, zapraszamy na spotkanie. Podczas spotkania poznasz także nasz zespół, który chętnie odpowie na pytania dotyczące naszej działalności.

Jak dołączyć do spotkania?

Spotkanie odbędzie się na platformie MS TEAMS, 26 stycznia (środa), w godz. 9.00-9.45. By dołączyć do kanału „Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM – o działalności”, kliknij w poniższy link:

Link do spotkania (MS Teams)

Po dołączeniu do kanału zaplanowane na 26 stycznia spotkanie pojawi się w Twoim kalendarzu w aplikacji MS TEAMS. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00. Można do niego dołączyć z kalendarza lub z poziomu kanału „Poradnia Rozwoju i Wsparcia Psychicznego UAM – o działalności”, klikając w zaplanowane spotkanie.

Informację o spotkaniu można także znaleźć na stronie Poradni w Intranecie w części „Ważne wiadomości” - ogłoszenie „Poznajmy się :) spotkanie online dotyczące działalności i oferty Poradni”.