Data publikacji w serwisie:

Spotkanie z cyklu „Z perspektywy Absolwenta” – dr Maria Hauser-Morel (WPiA)

Studenckie Laboratorium Mentoringu, działające przy Wydziale Prawa i Administracji UAM, zaprasza studentów na cykliczne spotkania z ekspertami (praktykami), którzy podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z kreowaniem własnej kariery prawniczej w biznesie.

Kolejnym gościem spotkania z cyklu „Z perspektywy Absolwenta” będzie dr Maria Hauser-Morel, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM, dr nauk prawnych, radczyni prawna, pracuje w paryskim biurze HANEFELD, czołowej międzynarodowej firmy zajmującej się rozwiązywaniem sporów. Występuje jako doradca i arbiter w międzynarodowych postępowaniach arbitrażowych, koncentrując się na sporach budowlanych, sporach w sektorze nieruchomości, prawie energetycznym oraz sporach z udziałem państw i podmiotów państwowych. Przed dołączeniem do HANEFELD, Pani Doktor pracowała w polskich i międzynarodowych kancelariach prawnych, a także w Sekretariacie Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego ICC.

Spotkanie odbędzie się w środę 26 kwietnia br. w godz. 13.30-14.30 w Auli prof. Z. Ziembińskiego w Collegium Iuridicum Novum.

Zapraszamy!