Data publikacji w serwisie:

Stewarding KKS Lech Poznań - dołącz do zespołu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i klub piłkarski KKS Lech Poznań współpracują już ze sobą na kilku płaszczyznach. Pojawiła się kolejna inicjatywa skierowana do studentów. Lech Poznań zaprasza do współpracy. Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 listopada.

Od 10 lat KKS Lech Poznań rozwija program "Stewarding - najwyższa jakość organizacji imprez". To propozycja szkolenia składającego się z kilkunastu modułów wyczerpujących wiedzę na temat zabezpieczenia i obsługi kibiców podczas meczów piłkarskich. W pierwszej edycji uczestniczyło blisko 2 000 osób.

Szkolenie trwa dwa dni i jest całkowicie bezpłatne. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymają dokument Polskiego Związku Piłki Nożnej - Certyfikat Stewarda oraz dokument państwowy uprawniający do pracy podczas imprez masowych na terenie całego kraju.

Stewarding to projekt skierowany do ludzi młodych, proaktywnych, lubiących pracę w zespole oraz wyzwania stawiane podczas obsługi publiczności na imprezach masowych. KKS Lech Poznań zapewnia atrakcyjne wynagrodzenie oraz pracę w doświadczonym zespole.

Przejdź do prezentacji

Osoby zainteresowane szkoleniem mogą zgłosić chęć udziału, pisząc na adres: piotr.kicinski@lechpoznan.pl.

Treść ogłoszenia