Data publikacji w serwisie:

Stypendium Santander dla Erasmusa i ponad 10 000 miejsc na bezpłatne kursy

Język angielski, nowoczesne technologie i kompetencje przyszłości oraz inwestycje giełdowe – to tylko wybrane zagadnienia, które pojawiają się w nowej edycji Stypendiów Santander. Zachęcamy do zapoznania się z proponowanymi kursami!

Obecnie trwają nabory na:

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023

10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.

Aplikuj do 14 maja 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2023

Stypendium Santander dla Erasmusa 2023

Wyjazd na studia za granicą to jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możemy przeżyć, studiując. Dlatego, we współpracy z Santander Universidades oferujemy 25 stypendiów w wysokości 2500 zł dla naszych studentów planujących udział w programie Erasmus+.

Aplikuj do 16 kwietnia 2023 r.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/stypendium-santander-dla-erasmusa-2023

Stypendium Rozwojowe Santander | Inwestowanie na giełdzie SGH & GPW

400 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zostaną poruszone zagadnienia takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. 40 najlepszych uczestników weźmie udział w jednodniowych warsztatach w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 30 marca br.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/sgh_gpw_2023

Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Przedsiębiorczości UMCS 2023

500 miejsc na cykl spotkań z ekspertami na temat nowoczesnych technologii takich jak automatyzacja, robotyzacja, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja i ich wpływ na społeczeństwo oraz rynek pracy. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie zawody mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć, a jakie kompetencje będą poszukiwane przez pracodawców.

Aplikuj do 21 marca br.

Link do naboru: https://app.becas-santander.com/pl/program/ap_umcs_2023


Zachęcamy do odwiedzania platformy santander-grants.com/pl oraz profilu na Facebooku Santander Universidades Polska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.