Data publikacji w serwisie:

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na UAM

W związku z Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości oraz Światowym Dniem Przedsiębiorczości Kobiet (przypadającym w tym roku w dniu 19 listopada) serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wydarzenia, które jest największą na świecie inicjatywą na rzecz promocji przedsiębiorczości i rozwoju finansowego.

Tematem przewodnim XII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest "Biznes bez barier" - "Znajdź własny klucz do biznesu".

Program:

  1. Kilka słów o wydarzeniu, prezentacja sylwetek prelegentek oraz idei Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości -  Prof. UAM dr hab. Iwetta Andruszkiewicz WNPID
  2. Prelekcja "Zapewnij sobie udział w procesie rekrutacji. Zdobądź wymarzoną pracę."Blanka Kordylewska
  3. Prelekcja "Bądź swoim szefem i zaprzyjaźnij się z księgową."Hanna Koźlińska
  4. Prelekcja "Jesteś swoją najlepszą marką! Uwolnij swój potencjał, zacznij promować siebie, swoje działania i biznesy."Agnieszka Surowic
  5. Wspólna rozmowa panelowa oraz sesja pytań uczestników do prelegentek, okazja do BYOP* i wspólnej analizy Waszych problemów.
  6. Zakończenie

Zapraszamy wszystkie studentki i studentów, którzy są zainteresowani prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Termin i miejsce wydarzenia: poniedziałek 18 listopada 2019, godzina 16.45-18.30 na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, aula.

Organizator: Business and Professional Women Posnania oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM