Data publikacji w serwisie:

Sześć projektów UAM w ścisłym finale Gali Nagród Środowiska Studenckiego Pro Juvenes

Do ścisłego finału Gali Nagród Środowiska Studenckiego Pro Juvenes, organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, zakwalifikowało się aż sześć projektów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu!

Nominowane projekty z UAM to:

Jeśli macie swojego faworyta, wystarczy wejść na stronę https://konwent.psrp.org.pl/#glos i zagłosować. Głosowanie trwa od 14 listopada do 18 listopada do godziny 19:00.


O konkursie

Tegoroczna, VII Gala Nagród Środowiska Studenckiego “ProJuvenes”, odbędzie się 23 listopada 2019 roku w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Wezmą w niej udział przedstawiciele samorządów studenckich, organizacji młodzieżowych oraz zaproszeni goście.

Nagrody wyrażają opinię środowiska studenckiego – to w głosowaniu internetowym wyłaniani są laureaci w trzech głównych kategoriach – “Inicjatywy i projekty”, “Podmioty studenckie” oraz “Wybitni studenci”. W ich ramach pojawiają się podkategorie, na które mogą głosować internauci. Jeden projekt zgłosić można równolegle do jednej z wybranych kategorii oraz kategorii “Studencki Projekt Roku”.

Kapituła przydziela również nagrody specjalne w kategoriach “Podmioty wspierające środowisko studenckie” oraz “Osobowości wspierające środowisko studenckie”.

Na zdjęciu ubiegłoroczni laureaci Laurów Uniwersyteckich z UAM