TopMinds - trwa rekrutacja

Trwa rekrutacja do TopMinds. Jest to program  Stowarzyszenia Top 500 Innovators i Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta. W ramach inicjatywy mentorzy i eksperci – absolwenci Programu MNiSW Top 500 Innovators oraz Programu Fulbrighta – będą wspierać studentów polskich uczelni, którzy kończąc studia, potrzebują wsparcia w wyborze odpowiedniej ścieżki zawodowej.

W ramach edycji trwającej od stycznia do czerwca 2019 r. uczestnicy będą mogli wziąć udział w mentoringu indywidualnym pod opieką wybranego mentora/mentorki, sesjach szkoleniowych z rozwijania kompetencji interpersonalnych oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi ze świata nauki i biznesu. TopMinds daje także możliwość poznania reprezentujących różne dziedziny nauki rówieśników z wielu uczelni. Udział w programie jest bezpłatny.

Rekrutacja trwa do 2 grudnia 2018 r. Regulamin i harmonogram edycji 2019 oraz formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie internetowej Programu www.topminds.pl.

Program wspieraja Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Szczegółowe informacje dotyczące programu można znaleźć na stronie www.topminds.pl oraz na www.facebook.com/TopMinds/.