Twój głos ma znaczenie - badanie jakości kształcenia

Do 30 czerwca Studentki i Studenci UAM mogą wyrazić swoją opinię o procesie studiowania. Trwa akcja "Liczymy ankiety!”

Stawką jest nagroda finansowa dla Twojego wydziału oraz dzień rektorski dla całej społeczności studenckiej.

Cztery wydziały, które wygrają rywalizację o największy procentowy udział w badaniu w swojej grupie, otrzymają nagrody w wysokości 3000 zł przeznaczone na dowolne studenckie cele.

Gra toczy się również o dodatkowy dzień rektorski wybrany wspólnie przez cztery zwycięskie wydziały, pod warunkiem uzyskania frekwencji na poziomie minimum 33% wypełnionych ankiet w skali ogólnouniwersyteckiej.

W chwili obecnej prowadzi Nadnotecki Instytut UAM w Pile, a na drugim miejscu jest Wydział Teologiczny. Sprawdź na jakim miejscu jest Twój wydział: https://brjk.wmi.amu.edu.pl/pub/

W badaniu liczy się każdy głos, o wygranej wydziału mogą zdecydować nawet miejsca po przecinku, ale zwycięzcą może być każdy, kto weźmie udział w ankiecie. Dlatego jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś(-łeś): wypełnij ankietę (ankieter.amu.edu.pl)

Zobacz dlaczego warto: