Data wydarzenia: -

V obóz naukowo-integracyjny "Między ciszą a ciszą"

Zapraszamy do udziału w V obozie naukowo-integracyjnym "Między ciszą a ciszą", który odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2018 roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Gułtowach.

Jest to niepowtarzalna okazja, by w przepięknych okolicznościach przyrody i pałacowych wnętrzach przybliżyć sobie świat osób z wadą słuchu, nauczyć się podstaw języka migowego lub zwiększyć swoje kompetencje w tym zakresie.

Zaproszenie to adresowane jest do studentów Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, jak również do wszystkich osób z wadą słuchu, które studiują na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Poza lektoratem polskiego języka migowego w programie obozu przewidziane są zajęcia integracyjne, wieczór filmowy, nagrywanie teledysku z miganą piosenką.

Uczestnicy mają zapewnione noclegi i wyżywienie.Szczegółowych informacji udziela dr Karolina Ruta-Korytowska (karuta@amu.edu.pl).