Data wydarzenia:

Webinarium dla kandydatów na stypendia Graduate Student Award oraz Junior Research Award

Zapraszamy na webinarium dla osób zainteresowanych aplikowaniem o stypendium Fulbright Graduate Student Award lub Fulbright Junior Research Award, które poprowadzi koordynator programu, Patrycja Gołąb.

Webinarium odbędzie się 29 marca w godzinach 17:00-18:00:
17:00-17:30 – część dla osób zainteresowanych stypendium Fulbright Graduate Student Award
17:30-18:00 – część dla osób zainteresowanych stypendium Fulbright Junior Research Award

Webinarium to wirtualna prezentacja na żywo. Słuchacze widzą i słyszą prowadzących i mogą im zadawać pytania. Prowadzący nie widzą i nie słyszą uczestników, pytania zadaje się wysyłając wiadomość na czacie. Webinarium odbędzie się w języku polskim.

Aby wziąć udział będzie potrzebny komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Na komputerze potrzebna będzie przeglądarka z włączoną obsługą Adobe Flash player. Na telefonie należy wcześniej zainstalować bezpłatną aplikację Clickmeeting (dostępną na Androida i iOS). Szczegółowe informacje zostaną przesłane na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Rejestracja za pośrednictwem strony: https://fulbrightpoland.clickmeeting.com/29-marca/register