Data publikacji w serwisie:

Weź udział w konkursie EKOINNOWATORZY 2019

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na najlepsze inicjatywy studenckie z zakresu energetyki i ochrony środowiska - EKOINNOWATORZY. Konkurs kierowany jest do studentów uczelni wyższych reprezentujących koła naukowe i inne organizacje studenckie. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody o łącznej wartości 15 000 zł! Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca 2019 r.

Szczegóły podane są poniżej, na plakacie oraz na stronie internetowej www.ekoinnowatorzy.pl

Konkurs EKOINNOWATORZY obejmuje 2 obszary tematyczne: ENERGIA i ŚRODOWISKO. Dla każdego z obszarów wydzielone zostały dwie kategorie konkursowe: konkurs na najlepszy projekt studencki oraz konkurs na najbardziej kreatywny pomysł stanowiący  rozwiązanie zadania problemowego.

Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Trzy pierwsze etapy zrealizowane zostaną w trybie online, natomiast czwarty etap (Uroczysta Gala Finałowa) odbędzie się 15 listopada 2019 r. w wyjątkowym miejscu - na Kopcu Kościuszki w Krakowie.

Udział w konkursie jest bezpłatny!

Konkurs jest organizowany przez Instytut Zrównoważonej Energetyki przy dofinansowaniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW  -  www.ekoinnowatorzy.pl

ETAPY KONKURSU:

ETAP 1: Zgłaszanie projektów i propozycji rozwiązania zadań problemowych (w tym opisów i materiałów filmowych) oraz kwalifikacja najlepszych zgłoszeń do kolejnych etapów konkursu.

ETAP 2: Głosowanie internetowe na najlepszy projekt studencki oraz najlepszy pomysł na rozwiązanie zadania problemowego.

ETAP 3: Warsztaty prowadzone w trybie online, obejmujące zagadnienia techniczne (z zakresu energetyki i środowiska) oraz biznesowe.

ETAP 4: Uroczysta Gala Finałowa na Kopcu Kościuszki w Krakowie - prezentacje finalistów, rozstrzygniącie konkursu i wręczenie nagród.

NAJWAŻNIEJSZE DATY:

15 MAJA - 15 LIPCA 2019
Przyjmowanie zgłoszeń udziału w konkursie

31 LIPCA 2019
Ogłoszenie wyników I etapu - wyłonienie przez Komisję Konkursową 20 najlepszych zgłoszeń

1 PAŹDZIERNIKA - 31 PAŹDZIERNIKA 2019
Głosowanie internetowe na .

1 PAŹDZIERNIKA - 15 LISTOPADA 2019
Cykl warsztatów online dla zespołów zakwalifikowanych do 2, 3 i 4 etapu konkursu

15 LISTOPADA 2019
Uroczysta Gala Finałowa na Kopcu Kościuszki w Krakowie - prezentacja zgłoszeń, wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród

Kopiec Kościuszki - lokalizacja Gali Finałowej (fot. Paweł Krzan)

Organizatorem konkursu jest:
Instytut Zrównoważonej Energetyki (www.ize.org.pl)
Konkurs współfinansowany jest przez:
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Dokumenty

Nazwa Data
Plik umieścił(a)
Pobierz plik
EKOinnowatorzy2019_plakat.pdf 28.06.2019 Unknown
PDF
Pobierz PDF EKOinnowatorzy2019_plakat.pdf(1.0 MB)