Weź udział w warsztatach „Filolog na rynku pracy w środowisku międzykulturowym”

Serdecznie zapraszamy studentów III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich Wydziału Anglistyki, Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej oraz Wydziału Neofilologii do udziału w projekcie „Filolog na rynku pracy w środowisku międzykulturowym”, realizowanym przez Szkołę Nauk o Języku i Literaturze.

Projekt obejmuje trzy moduły warsztatów, które prowadzone będą przez pracowników UAM specjalizujących się w komunikacji międzykulturowej, dyplomatów pracujących na co dzień w środowisku międzykulturowym oraz ekspertów-praktyków przedstawicieli globalnych korporacji, mających swoje siedziby w Polsce, w tym także w Poznaniu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 września br., wypełniając formularz zgłoszeniowy. Warsztaty potrwają od października 2021 do stycznia 2022.

Więcej informacji wraz z programem warsztatów znajdziesz na stronie Szkoły Nauk o Języku i Literaturze.

Zapraszamy!