Data publikacji w serwisie:

Wygraj nagrodę Rektora UAM! IV Uczelniany Konkurs Plastyczny UAM

Na zdobywcę I Nagrody czeka już ROWER REKTORA UAM! Jeden z najbardziej bezpiecznych środków lokomocji, szczególnie w tym trudnym czasie szalejącej pandemii. Cechuje go ciekawy design, „dostojny” kolor, wysokie parametry techniczne oraz koszyk z ukrytą wewnątrz, niespodzianką! Studenci UAM, nie bójcie się sztuki! Powalczcie o tę cenną nagrodę!

Dla pozostałych uczestników konkursu przewidziano wiele atrakcyjnych nagród.

Organizatorzy przypominają, że termin nadsyłania fotografii prac konkursowych upływa z dniem 13.11.2020 r. Korespondencję oraz prace należy przysyłać na adres konkursplastyczny.uam@amu.edu.pl.

Uczestnicy mogą wykonać prace plastyczne z zakresu malarstwa, rysunku, grafiki, fotografii, lub technik mieszanych, zgodnie z zasadami uwzględnionymi w regulaminie konkursu. Jury konkursowe dokona wyboru najciekawszych prac, które prezentowane będą na wystawie pokonkursowej online.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom z udziałem JM Rektora UAM oraz Dziekanów: Wydziału Studiów Edukacyjnych i Wydziału Antropologii i Kulturoznawstwa  oraz przedstawiciela rodziny Patrona, zaplanowano w dniu 23.11 o godz.13.00 w Auli Lubrańskiego, Collegium Minus, ul. Wieniawskiego 1., z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Organizatorzy konkursu, zastrzegają sobie prawo do zmiany terminu tej uroczystości, lub formy przekazania laureatom przewidzianych nagród w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa uczestników tego wydarzenia, spowodowanego dynamiczną sytuacją związaną z narastającą pandemią.

Zapraszamy studentów UAM do ujawnienia swojej ekspresji twórczej za pomocą języka sztuki, bo dzięki pięknu, sztuce i tym wartościom, możliwy jest wnikliwy ogląd świata, wzbogacający wrażliwość i kreatywność człowieka oraz dokonywanie głębokich odkryć w sobie.