Wylicytuj wycieczkę po uczelni z rektorem i wesprzyj WOŚP

UAM również gra dla dzieciaków podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zapraszamy do wyjątkowej licytacji, której przedmiotem jest możliwość zwiedzenia zabytkowego, neorenesansowego budynku Collegium Minus. Przewodnikiem będzie sam rektor, prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki.

Jakie sekrety skrywa uniwersytecka aula? Chciałbyś zobaczyć i wejść na wieżę w budynku? Tylko zwycięzca licytacji będzie mógł zajrzeć do normalnie niedostępnych miejsc.

W trakcie godzinnego spotkania z Jego Magnificencją Rektorem UAM dowiedzieć się będzie można wszystkiego o historii uczelni, zwiedzić Collegium Minus – budynek, który od ponad stu lat pełni funkcje dydaktyczne, a także usłyszeć wiele ciekawostek. Na koniec wizyty zwycięzca otrzyma promocyjne gadżety uniwersyteckie oraz publikacje związane ze stuleciem uczelni.

Termin zwiedzania do ustalenia po zakończeniu licytacji.