X Konkurs Poezji Słowiańskiej "Słowiańskie recytacje" - zaproszenie do przesyłania zgłoszeń

Instytut Filologii Słowiańskiej UAM serdecznie zaprasza uczniów szkół średnich i studentów do udziału w X edycji Konkursu Poezji Słowiańskiej "Słowiańskie recytacje", która odbędzie się na platformie Teams 12 grudnia 2020 roku o godz. 12.00.

Uczestnicy mogą wyrecytować utwory słowiańskich autorów (z wyłączeniem polskich) w języku oryginału lub polskim przekładzie. Prezentacja nie powinna przekraczać 5 minut.

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgodnego z regulaminem zgłoszenia na adres krsrifs@amu.edu.pl do 5 grudnia 2020. Obowiązuje limit 30 uczestników, o udziale decyduje data przysłania zgłoszenia.

Regulamin i kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie: krsrifs.wordpress.com/pliki-do-pobrania/