Zagłosuj na projekty UAM w konkursie o Laur Uniwersytecki

Cztery studenckie projekty z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza zakwalifikowały się do ścisłego finału konkursu Laur Uniwersytecki, organizowanego przez Forum Uniwersytetów Polskich.

Już po raz drugi UAM ma szansę na zdobycie prestiżowych nagród podczas Gali Laurów Uniwersyteckich w Krakowie. A to za sprawą 4 projektów, które zostały docenione i walczą teraz o tytuł najlepszych inicjatyw w całej Polsce!

Wśród tegorocznych finalistów znalazły się następujące projekty:

• Studenckie Forum Jakości,
  • Wielkie Grillowanie UAM,
  • Kowadło 2.0,
  • Poznańska Mapa Barier.

Teraz to właśnie my wspólnie możemy udowodnić, że w społeczności UAM tkwi ogromna siła. Jak to zrobić? Do 25 listopada (do godziny 12:00) wystarczy oddać swoje cenne głosy na wyżej wskazane przedsięwzięcia!

Głosowanie

Wydarzenie na Facebooku

Gala Laurów Uniwersyteckich to jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Forum Uniwersytetów Polskich, podczas których premiuje się najlepsze i najbardziej kreatywne pomysły realizowane przez środowisko studenckie! W ubiegłorocznej edycji Gali laureatem tejże nagrody została Bitwa Akademików - jeden z projektów Parlamentu Samorządu Studentów UAM.

Gala Laurów Uniwersyteckich odbędzie się 30 listopada w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.