Zainspiruj się na wiosnę! Coaching w Biurze Karier UAM

Szukasz inspiracji do działania? Przed Tobą ważna decyzja? Chcesz poznać siebie? Może planujesz zmienić swoje nawyki? Umów się na indywidualne spotkanie z coachem i zainspiruj się na wiosnę!

Wiosna to wyjątkowy czas, w którym przyroda budzi się, by rozpocząć kolejny cykl życia. To czas pełen słońca, kolorów, nowej energii do działania.  W Biurze Karier stawiamy na rozwój i organizujemy specjalnie dla Was coachingowe inspiracje. Kierujemy je do  wszystkich, którzy są przed wyborem ścieżki edukacyjnej albo zawodowej, szukających study-work-life balance, swoich mocnych stron, chcących się rozwijać. Coaching pomaga rozwinąć takie umiejętności jak samodzielność, konsekwencja, a przede wszystkim decyzyjność – kompetencje pożądane przez pracodawców.

Podczas coachingu masz możliwość kreatywnie zaplanować swoją karierę, znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania o swoje wartości, potrzeby oraz zasoby. Dostarczymy Ci też zestaw coachingowych ćwiczeń, które będziesz mógł wykorzystać do samodzielnej pracy.

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie. Zapisz się już dziś! ambasador@amu.edu.pl

Zainspiruj się na wiosnę to akcja, która łączy rozwój z pomocą innym. W zamian za coaching przynieś materiały papiernicze takie jak: gumki do mazania, kolorowe długopisy, ołówki, temperówki, kredki, klej, nożyczki albo pisaki, a my przekażemy je na akcję Madawyprawki dla dzieci ze szkoły College St. Joseph na Madagaskarze (szczegóły akcji: https://bit.ly/2TORML6)

Niech inspiracja będzie z Wami! :)