Zaproszenie do udziału w ankiecie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Zapraszamy studentki i studentów do wypełnienia ankiety dotyczącej gospodarki o obiegu zamkniętym, przygotowanej przez Biuro Regionalne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Poznaniu.

Ankieta skierowana jest do studentów uczelni z terenu Polski Zachodniej (województwa: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie i lubuskie). Celem jest zbadanie opinii i wiedzy na temat gospodarki obiegu zamkniętego.

„Jako instytucja wspierająca mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, jesteśmy bardzo zainteresowani Waszą opinią i wiedzą w tym zakresie – jako potencjalnych przyszłych właścicieli firm lub pracowników, którzy będą je współtworzyć. Chcemy zbadać, na ile Wasze poglądy zależą od różnych zmiennych (płeć, wiek, typ uczelni) oraz porównać je do poglądów innych grup społecznych” – piszą autorzy badania.

Wypełnij ankietę!