Zdecyduj, co znajdzie się w księgozbiorze Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu!

W ramach usługi Nasza oferta – Twój wybór Biblioteka Uniwersytecka wznawia ofertę zakupu zagranicznych książek naukowych.

Co dwa miesiące na stronie Biblioteki Uniwersyteckiej będą prezentowane publikacje renomowanych wydawnictw obcojęzycznych, które – po uprzednim wskazaniu – mogą zostać włączone do księgozbioru biblioteki (Zobacz: Propozycje zakupu książek).

Wyboru publikacji należy dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego. Zgodnie z zaznaczoną w nim opcją będą one przekazywane na konto biblioteczne zamawiającego do wypożyczenia lub bezpośrednio do zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej.

O przebiegu procesu zamówienia biblioteka będzie informować mailowo. W związku z obowiązującymi na UAM procedurami czas realizacji zamówienia może potrwać do kilku tygodni. Zakupione książki będą udostępnione na warunkach określonych Regulaminem udostępniania.

Aktualna oferta obejmuje publikacje wydawnictw Oxford University Press i Peter Lang.

Zachęcamy do skorzystania z oferty!