Zdobądź międzynarodowy certyfikat kompetencji cyfrowych od Facebooka

Zapisz się na szkolenie w ramach europejskiego programu Rozwój Kompetencji Cyfrowych z Biurem Karier UAM, Fundacją Jeden Uniwersytet i Przestrzenią from Facebook!

Chcesz rozwinąć swoje kompetencje miękkie i być konkurencyjny na rynku pracy? Doszkol umiejętności poszukiwane przez pracodawców na podstawie badań przeprowadzonych na obszarze Unii Europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja!
Każdy uczestnik po wypełnieniu ankiety otrzyma certyfikat Facebook'a potwierdzający zdobyte kompetencje.

Kolejne terminy – już wkrótce!

Więcej informacji: www.facebook.com/events/633525650423914

Cyberbezpieczeństwo

• jak bezpiecznie korzystać z urządzeń podłączonych do Internetu;
  • jak w sieci polują na nas oszuści
  • jak chronić siebie oraz swoje konta i produkty przed osobami wyłudzającymi dane personalne i przed złośliwym oprogramowaniem.

Innowacje

• wprowadzenie do metody tworzenia innowacji nazywanej myśleniem projektowym (design thinking):
  • zrozumienie czym jest innowacyjność do generowania dobrych pomysłów w pracy:
  • testowanie swojego pomysłu do znalezienia jak najlepszych rozwiązań

Sztuczna inteligencja i automatyzacja

• wprowadzenie do koncepcji i terminologii związanej ze sztuczną inteligencją i automatyzacją oraz różnic pomiędzy technologiami;
  • stworzenie własnego prostego algorytmu;
  • poznanie bardziej złożonych typów sztucznej inteligencji oraz ich prawdopodobnego wpływu na życie i pracę użytkowników.

Marketing społecznościowy

• jak wykorzystać media społecznościowe do rozwinięcia kariery, społeczności lub własnego biznesu;
  • objaśnienie kluczowych filarów marketingu
  • użycie narzędzi do analizowania opinii grupy docelowej

Obecność w sieci

• narzędzia internetowe, dzięki którym zaistniejesz online;
  • co sprawia, że ludzie chętnie korzystają z niektórych serwisów, a inne omijają szerokim łukiem;
  • co zrobić, by Twoje miejsce w sieci odwiedzało jak najwięcej odbiorców, na których Ci zależy;
  • oraz bezpłatne, intuicyjne narzędzia, które ułatwią stworzenie wiarygodnego i przynoszącego korzyści miejsca w sieci - własnej wizytówki, strony www czy bloga.

Program "Rozwój Kompetencji Cyfrowych" został objęty patronatem honorowym Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.