Zgłoś pomysł - Gdyński Biznesplan

Studencie! Weź udział w konkursie „GDYŃSKI BIZNESPLAN 2019”.

Krok pierwszy: Wypełnij i prześlij prosty formularz. Masz na to czas od 2 do 31 stycznia 2019 r.

Krok drugi: Sprawdź czy zakwalifikowałeś się do II etapu. Jesteś na liście? Weź udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach i konsultacjach z ekspertami. Harmonogram znajdziesz na stronie.

Krok trzeci: Ubierz swój pomysł w słowa i liczby, a gotowy biznesplan - wydrukowany i na nośniku elektronicznym - przynieś lub przyślij na adres wskazany w regulaminie. Masz na to czas do 10 kwietnia 2019 r.

Krok czwarty: Sprawdź czy jesteś w finale. Jesteś? Gratulujemy! Przygotuj się do prezentacji swojego biznesplanu przed konkursowym jury.

Krok piąty: Zapraszamy na Galę finałową! Tak - może właśnie Ty dowiesz się za chwilę, że wygrałeś i odbierzesz nagrody.

Bez względu na ostateczny wynik, wszyscy jesteście zwycięzcami. Zyskaliście bezcenną wiedzę i doświadczenie. Więcej na: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Przed przystąpieniem do konkursu zapoznaj się z regulaminem.