Data publikacji w serwisie:

Zostań ambasadorem UAM podczas targów edukacyjnych

Mamy dla Was propozycję współpracy, dzięki której zyskacie nowe doświadczenie oraz cenne umiejętności poświadczone przez Centrum Marketingu UAM.

Jeśli jesteście studentami UAM, którzy czerpią przyjemność ze studiowania i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, zgłoście się do nas! Dlaczego?

22 i 23 września na Politechnice Poznańskiej odbywają się targi edukacyjne organizowane pod szyldem "Salon Maturzystów Perspektywy 2022". Odwiedzać je będą maturzyści zainteresowani kontynuowaniem nauki, a my chcemy porozmawiać z nimi o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W czwartek i piątek (22 i 23 września) będziemy więc czekać na stoisku UAM na kandydatów zainteresowanych ofertą edukacyjną uczelni. Wiemy jednak, że uczniowie szkół średnich szczególnie cenią sobie kontakt ze studentami. Bezpośrednia relacja i dzielenie się własnym doświadczeniem — to dla nich ważny element targów.

Dlatego też zwracamy się do Was z propozycją współpracy. Jeśli chcecie zostać ambasadorami UAM — zgłoście się do nas!

Jakie są korzyści z zostania ambasadorem UAM?

  • pierwsze doświadczenie zawodowe
  • zaświadczenie potwierdzające udział w targach, które będzie doskonałym dodatkiem do CV dla przyszłego pracodawcy
  • zdobycie nowych umiejętności związanych z organizacją eventów
  • bezpłatny pakiet gadżetów uczelni

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Informacje o chęci udziału w targach należy kierować do Iwony Paroń (iwona.paron@amu.edu.pl). W wiadomości podajcie: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu kontaktowego.