Data publikacji w serwisie:

Zostań ambasadorem UAM podczas targów edukacyjnych

Jesteś studentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i uważasz, że wybór uczelni i kierunku studiów był dobrym wyborem? Cenisz sobie studenckie doświadczenia i chętnie podzielisz się nimi z kandydatami na studia? Zapraszamy!

Mamy dla Ciebie propozycję współpracy, dzięki której zyskasz nowe doświadczenie oraz cenne umiejętności poświadczone przez Centrum Marketingu UAM.

Należysz do grupy studentów UAM, którzy czerpią przyjemność ze studiowania i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, zgłoś się do nas! Dlaczego?

We wrześniu odbywają się targi edukacyjne aż w dwóch lokalizacjach. Stoisko UAM będzie obecne na targach edukacyjnych znanych jako Salon Maturzystów w Poznaniu i we Wrocławiu.

Odwiedzać je będą maturzyści zainteresowani kontynuowaniem nauki, a my chcemy porozmawiać z nimi o studiach na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

12 i 13 września (wtorek i środa) będziemy więc czekać na stoisku UAM na kandydatów zainteresowanych ofertą edukacyjną uczelni we Wrocławiu (Politechnika Wrocławska). 26 i 27 września (wtorek i środa) będziemy na Politechnice Poznańskiej. Wiemy jednak, że uczniowie szkół średnich szczególnie cenią sobie kontakt ze studentami. Bezpośrednia relacja i dzielenie się własnym doświadczeniem — to dla nich ważny element targów.

Dlatego też zwracamy się z propozycją współpracy. Jeśli chcesz zostać ambasadorami UAM — zgłoś się do nas!

Jakie są korzyści z zostania ambasadorem UAM?

  • pierwsze doświadczenie zawodowe
  • zaświadczenie potwierdzające udział w targach, które będzie doskonałym dodatkiem do CV dla przyszłego pracodawcy
  • zdobycie nowych umiejętności związanych z organizacją eventów
  • bezpłatny pakiet gadżetów uczelni

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt. Informacje o chęci udziału w targach należy kierować do Iwony Paroń (iwona.paron@amu.edu.pl). W wiadomości podajcie: imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 sierpnia 2023 roku.