Data publikacji w serwisie:

Zostań wolontariuszem podczas biegu Runmageddon w Poznaniu!

Chcesz zostać członkiem ekipy tworzącej największy w Polsce bieg z przeszkodami? Zgłoś się jako wolontariusz do poznańskiej edycji Runmageddonu!

Wolontariat organizowany jest przez Fundację Runmageddon, która od ponad 7 lat prężnie działa w obszarze sportowym i zrzesza w swoich szeregach ponad 1500 osób rocznie.

Poznańska edycja Runmageddonu odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia 2023 r.

Jako wolontariusz masz do wyboru trzy strefy, w których możesz pomóc: Strefa Trasy, Strefa Miasteczko (Biuro Zawodów, Meta, Depozyt) oraz Strefa Kids.

Strefa Trasy

Opis: Każdy wolontariusz otrzymuje swoją przeszkodę... do nadzorowania! Czasem w grupie, a czasem w pojedynkę, ale zawsze w jednym celu: tworzyć niezapomnianą atmosferę na trasie! Dopingowanie, pilnowanie, sędziowanie – tu nie ma miejsca na nudę!

Dla kogo: Dla urodzonych kibiców i sprawiedliwych sędziów – dobra zabawa jest ważna, ale regulamin – rzecz święta. Mile widziane zainteresowanie biegami przeszkodowymi, ale bez obaw – i tak przejdziesz szkolenie!

Strefa Runmageddon Kids

Opis: To miejsce, gdzie Runmageddonową przygodę przeżywają dzieci w wieku 4-11 lat! Najbardziej kolorowa i uśmiechnięta strefa na całej imprezie! Tu również dzielimy się pomiędzy start, metę i trasę, a w każdym z tych obszarów wspieramy i dopingujemy małych bohaterów!

Dla kogo: Dla osób, które lubią przebywać wśród dzieci i potrafią zmotywować naszych najmłodszych zawodników do pokonywania przeszkód i samych siebie! Energia, uśmiech i niezliczona ilość zbitych piątek są tu na porządku dziennym! Jeśli szukasz trochę więcej spokoju, a dodatkowo jesteś świetnie zorganizowany/a, zapraszamy do Biura Zawodów KIDS.

Biuro zawodów

Opis: To miejsce, które podczas trwania eventu cały czas tętni życiem! Osoby komunikatywne świetnie się sprawdzą jako główne źródło informacji dla naszych zawodników, którzy odbierają tutaj pakiety startowe.

Dla kogo: Do Biura Zawodów zapraszamy osoby pozytywne, kulturalne, komunikatywne i dobrze zorganizowane! Panie z czarującym uśmiechem znajdą u nas miejsce, malując numery startowe na twarzach podekscytowanych zawodników.

Meta

Opis: Strefa pozytywnych emocji – satysfakcji, okrzykom radości i gratulacjom nie ma końca! Wolontariusze na mecie wręczają zawodnikom należne im trofea (medale, buffy), napoje i dbają o zwrot chipów do pomiaru czasu.

Dla kogo: Dla ciepłych, radosnych osób, które z uśmiechem przywitają naszych strudzonych walką zawodników Runmageddonu i nie obawiają się pobrudzenia od ich gorącego przytulania!

Depozyt

Opis: W depozycie zawodnicy zostawiają swoje rzeczy pod odpowiednim numerem, a po biegu mogą je odebrać. Wszystko musi być tu świetnie zorganizowane. Nie obawiaj się nudy – czasem bijemy tu rekordy kroków!

Dla kogo: Potrafisz działać szybko i lubisz porządek? Nawet jak nie lubisz, to polubisz! ;) Zapraszamy!

Co możesz zyskać?

  • Zaliczenie praktyk lub stażu
  • Zaświadczenie o odbytym wolontariacie
  • Całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Koszulkę techniczną oraz bandankę Runmageddon
  • Bony na start w biegach lub bony na odzież SMMASH
  • Profesjonalną opiekę organizatorską
  • Ubezpieczenie NNW
  • Nocleg

Jak zgłosić chęć udziału?

Chęć udziału w wolontariacie możesz zgłosić na trzy sposoby:

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.runmageddon.pl/wolontariat

Źródło zdjęcia: runmageddon.pl