Data publikacji w serwisie:

8 grudnia spotkamy się ostatni raz przed przerwą

W piątek 8 grudnia ostatni raz w tym roku spotkamy się z kandydatami na studia. Zaproszenia w ramach cyklu "Porozmawiajmy o studiach" ponowimy wczesną wiosną. Jak zapisać się na spotkanie i dlaczego warto?

Cykl spotkań "Porozmawiajmy o studiach" powstał jako odpowiedź na potrzeby kandydatów. Uczniowie szkół średnich, a zwłaszcza maturzyści poszukują informacji o UAM. My chcemy ułatwić im te poszukiwania. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu to jeden z trzech najlepszych uniwersytetów w kraju według rankingu perspektyw. Oferta studiów jest różnorodna. Co to oznacza dla kandydata i przyszłego studenta? Właśnie na takie pytania odpowiadamy podczas spotkań.

„Porozmawiajmy o studiach” to cykl, który ma ułatwić uczniom szkół średnich poznanie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przedstawiamy więc ofertę edukacyjną i rozmawiamy z kandydatami o systemie wsparcia studentów oraz możliwościach rozwoju osobistego.

"Porozmawiajmy o studiach" to kameralne spotkania w grupach do 50 osób. Dzięki temu każdy uczestnik może zadać pytanie i z pewnością otrzyma kompleksową odpowiedź. Dotychczasowe spotkania często przyjmowały formułę rozmów, które toczyły się pomiędzy prowadzącymi i uczestnikami, ale także pomiędzy samymi kandydatami.

Zapisz się na spotkanie 8 grudnia

Podczas spotkania przekażemy podstawowe informacje o:

  • uczelni,
  • ofercie edukacyjnej,
  • systemie wsparcia studenta,
  • procesie rekrutacji.

Dowiedz się więcej o projekcie