Data publikacji w serwisie:

Będziemy na targach edukacyjnych w Poznaniu i Warszawie. A Ty?

Jesteś uczniem szkoły średniej i zastanawiasz się nad kontynuacją nauki? Jesteś maturzystą i myślisz o studiach? Jesteś na zupełnie innym etapie, ale zamierzasz rozpocząć studia w 2024 roku? Świetnie się składa. Zapraszamy na stoisko Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Targi edukacyjne w Poznaniu

Kandydaci na studia z Wielkopolski i okolic mogą spotkać się z nami podczas targów organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Będziemy na MTP 8 i 9 marca. W piątek (8 marca) od godziny 10:00 do 18:00. W sobotę (9 marca) zapraszamy już od godziny 9:00. Znajdziesz nas w hali nr 5.

Targi edukacyjne w Warszawie

Spotkasz nas także podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2024 w Warszawie. 15 i 16 marca stoisko UAM znajdziesz w Centrum Wystawienniczym EXPO 2021. Będziemy tam w godzinach 9:00-16:00.

Jakie wsparcie dla kandydatów?

Podczas targów edukacyjnych w Poznaniu i w Warszawie na stoisku UAM do dyspozycji kandydatów będzie cały zespół, który odpowie na  pytania i pomoże rozwiać wątpliwości. Wesprzemy Cię informacjami o procesie rekrutacji, podpowiemy, na co w całej procedurze należy szczególnie zwrócić uwagę. Przede wszystkim przedstawimy Ci ofertę edukacyjną naszej uczelni. Jest ona bardzo różnorodna!

Wsparcie otrzymasz też od studentów UAM

Będą z nami właśnie po to, by opowiedzieć Ci o swoim kierunku, zaprezentować wydział, na którym studiują. Podzielą się z Tobą wskazówkami, jak w pełni wykorzystać czas studiów. Opowiedzą Ci też o projektach studenckich na uczelni i wydziale.

Doradca zawodowy na targach edukacyjnych

Jeśli chcesz spotkać się z certyfikowanym doradcą zawodowym, koniecznie odwiedź stoisko UAM w Poznaniu lub w Warszawie. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich będą z nami doradczynie zawodowe z Biura Karier UAM. Podczas Salonu Edukacyjnego w Warszawie otrzymasz wsparcie od certyfikowanej trenerki FRIS.

Do zobaczenia!