Data publikacji w serwisie:

Gala Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020

9 stycznia 2020 roku po raz dwudziesty drugi został ogłoszony ranking najlepszych liceów i techników 2019, organizowany przez Fundację Perspektywy. 10 stycznia 2020 r. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu po raz kolejny będzie gościł najlepsze licea i technika z Wielkopolski na Gali Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2020.

Głównymi adresatami rankingu Perspektyw są uczniowie i ich rodzice, którzy muszą podjąć decyzję - wybrać liceum lub technikum, które doprowadzi ich do studiów i ułatwi zdobycie wymarzonego zawodu.

Uroczyste wręczenie nagród najlepszym wielkopolskim liceom i technikom odbędzie się w piątek o godz. 11:00, na Wydziale Prawa i Administracji UAM. W wydarzeniu uczestniczyć będą także przedstawiciele  uczelni  miasta Poznania, przedstawiciele władz samorządowych i Kuratora Oświaty.

Cały ranking liceów można zobaczyć pod adresem: http://licea.perspektywy.pl/2020/tabele/ranking-glowny-liceow, zaś ranking techników dostępny jest na stronie: http://technika.perspektywy.pl/2020/tabele/ranking-glowny-technikow.