Data wydarzenia:

II Ogólnopolskie Forum Edukacji Domowej i Demokratycznej

6 kwietnia 2019 r. w Poznaniu będzie miało miejsce II Ogólnopolskie Forum Edukacji Domowej i Demokratycznej, organizowane przez Stowarzyszenie Kolektyw Edukacyjny. Wydarzenie to promuje alternatywne formy edukacji i tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń między rodzicami, absolwentami szkół, dyrektorami placówek, mentorami szkół demokratycznych, pracownikami naukowymi i studentami.

Biorąc udział w Forum macie niepowtarzalną okazję:

• znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania związane z edukacją domową i demokratyczną
  • zdobyć wiedzę o formalnych aspektach, poznać skuteczne rozwiązania i dobre praktyki, sprawdzone przez rodziców, absolwentów i specjalistów związanych z edukacją alternatywną
  • zbudować sieć kontaktów z rodzicami, którzy uczą swoje dzieci w domu i ze specjalistami, wspierającymi rodziny, które wybrały edukację domową i/lub demokratyczną.

Szczegóły oraz dokładny program można znaleźć w wydarzeniu na Facebooku.