Kolorowy Uniwersytet UAM zaprasza na wykład

Kolorowy Uniwersytet UAM wraz z Fundacją Kultury Irlandzkiej przygotował niespodziankę dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-V. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się interesujących rzeczy na temat Irlandii.

Zajęcia odbędą się 15.02.2023 roku od 10:00 do 11:00 w sali XVII przy ul. Wieniawskiego 1 (Collegium Minus UAM).

Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, na które organizatorzy czekają do 6.02.2023.

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń na kolorowy@amu.edu.pl wpisując w tytule maila KOLOROWY BONUS, a w treści podając liczbę uczniów (decyduje kolejność zgłoszeń i odpowiedź zwrotna, potwierdzająca od organizatora). Limit miejsc: 100 uczniów.

Kolorowy Uniwersytet UAM to inicjatywa popularyzująca naukę wśród uczniów  II-V klas szkół podstawowych.